PL US

Moon & Hills W EUROPIE

PRZYJĘCIE I REALIZACJA ZAMÓWIENIA:

1.W naszym sklepie możesz dokonywać zakupów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

2.Ceny towarów znajdujących się w naszym sklepie podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (są cenami brutto).

3.Zastrzegamy sobie prawo do zmiany oferowanego asortymentu, cen towarów, a także przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian. Zmiany cen produktów, nie dotyczą zamówień będących w trakcie realizacji, które zostały ostatecznie potwierdzone.

4.Przyjęcie przez nas złożonego zamówienia jest każdorazowo potwierdzane drogą elektroniczną, a w szczególnych przypadkach telefonicznie.
5.Zamówienia przyjmowane są przez całą dobę za pośrednictwem internetu. Zamówienia składane w sobotę, niedzielę i święta, będą rozpatrywane nastepnego dnia roboczego.
6.Zamówione towary wysyłamy zazwyczaj w ciągu 48 godzin od momentu uiszczenia przez Ciebie opłaty za nie i wpłynięcia owej należności na nasze konto, czyli od momentu wysłania Ci drogą mailową potwierdzenia o udanej i zakończonej transakcji płatniczej.
7.Termin uiszczenia płatności zwykłym przelewem, to 5 dni roboczych od momentu efektywnego złożenia zamówienia. Po tym terminie zamówienie zostanie anulowane.
8.Dostawę towaru realizujemy przy wsparciu Poczty Polskiej, na nasz koszt i firm kurierskich, za stałą opłatą 35ciu złotych. Przesyłki pocztowe mają status poleconych i dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych. Przesyłki kurierskie dostarczane są zazwyczaj do 48 godzin od nadania.

9.Koszt transportu i dostarczenia przesyłki przez kuriera ponosi kupujący.
10.Firma M&H nie ponosi odpowiedzialności za niedotrzymanie wyżej wymienionych terminów przez firmy transportujące przesyłkę.

PŁATNOśCI

1.W naszym sklepie oferujemy Ci 3 komfortowe formy płatności :
- płatność przelewem na konto ulokowane w banku Deutsche Bank PBC SA o nr 
22 1910 1048 2512 0398 7708 0001 
- płatność elektroniczną automatycznym przelewem z szerokiej gamy banków
- płatność elektroniczną kartą płatniczą:
                         
                                                           
                                                            Visa Classic (ma wypukłe numery)
                                                            Visa Electron (wyłącznie z konta Inteligo, Milenium)
                                                            American Express
                                                            EuroCard/MasterCard
                                                            Diners Club PolCard
                                                            PBK
                                                            JCB

2.Płatności elektroniczne obsługiwane są przez bezpieczny ogólnopolski internetowy serwis płatniczy Przelewy24, posiadający certyfikat "SSL" i certyfikat "THAWTE". Certyfikat SSL zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej. Użytkownicy strony mają absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem. W systemie Przelewy24 nie są przechowywane żadne informacje dotyczące dostępu do kont bankowych lub numerów kart kredytowych. Informacje te wprowadzane są wyłącznie na oficjalnych stronach banków oraz u operatorów kart płatniczych - firm PolCard lub Moneybookers. Certyfikat bezpieczeństwa THAWTE jest rozpoznawany jako godny zaufania przez wszystkie przeglądarki internetowe.
3.aby dokonać platości elektronicznej, po jej wyborze kliknij na okienko "Przelewy24" , a zostaniesz przekierowana/y na stronę owego serwisu płatniczego, gdzie zakończysz swą płatność i o jej sukcesie zostaniesz powiadomiona/y drogą mailową bezpośrednio przez serwis, a także przez nas